«Релігії в сучасні Україні»

За ініціативи кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, відбулася зустріч студентів Академії з українським вченим та громадським діячем, відомим в Україні та світі фахівцем з релігійних, духовних і психофізичних систем, провідним науковим співробітником Відділення релігієзнавства НАН України, к.іст.н. Ігорем Козловським.

У ході зустрічі, темою якої було «Релігії в сучасні Україні», порушувались питання вічних цінностей, сенсу буття людини та мети її життя.

Протягом бесіди Ігор Анатолійович поділився великим життєвим досвідом, знаннями. Порушувались питання трансформації людського духу та свідомості в кризових умовах.

Дякуємо Ігорю Анатолійовичу Козловському та завідувачу кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, д.філос.н., професору Тетяні Вікторівні Гаврилюк за надану можливість спілкування та поштовху замислитися над напрямом розвитку думки та пошуку сенсу життя сучасній молоді у непересічних умовах теперішнього України.