Програма академічної мобільності Erasmus+ (Познань)

Програма академічної мобільності Erasmus+ (Познань)

В рамках реалізації програми академічної мобільності Erasmus+ між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Вищою банківською школою в м. Познань (Польща) доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, завідувач редакційно-видавничого відділу О. М. Мотузка з 20 по 26 березня 2018 року перебувала у м. Познань.

Доцент О. М. Мотузка пройшла стажування у структурних підрозділах Вищої банківської школи, в тому числі в центрі з організації навчання и методик викладання, відділі кар’єри, у видавничому центрі та інших.

В ході стажування відбулася зустріч з ректором Вищої банківської школи Йозефом Орчиком та директором видавництва Гражиною Красовською-Волчак, на якій було обговорено питання співпраці між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Вищою банківською школою в м. Познань у частині підготовки спільних видань, обміну публікаціями, взаємного залучення науковців до редакційних колегій журналів та рецензування статей, поєднання зусиль щодо виконання вимог, необхідних для входження до наукометричних баз даних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *