Програма академічної мобільності Erasmus+ (Познань)

В рамках реалізації програми академічної мобільності Erasmus+ між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Вищою банківською школою в м. Познань (Польща) доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, завідувач редакційно-видавничого відділу О. М. Мотузка з 20 по 26 березня 2018 року перебувала у м. Познань.

Доцент О. М. Мотузка пройшла стажування у структурних підрозділах Вищої банківської школи, в тому числі в центрі з організації навчання и методик викладання, відділі кар’єри, у видавничому центрі та інших.

В ході стажування відбулася зустріч з ректором Вищої банківської школи Йозефом Орчиком та директором видавництва Гражиною Красовською-Волчак, на якій було обговорено питання співпраці між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Вищою банківською школою в м. Познань у частині підготовки спільних видань, обміну публікаціями, взаємного залучення науковців до редакційних колегій журналів та рецензування статей, поєднання зусиль щодо виконання вимог, необхідних для входження до наукометричних баз даних.