Науково-практичний семінар на кафедрі обліку та оподаткування!

7 червня 2018 року кафедрою обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту було проведено науково-практичний семінар на тему: «Законодавче регулювання та удосконалення бухгалтерського обліку, оподаткування в Україні».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший проректор НАСОА д.е.н., професор Редько О.Ю., який відзначив важливість та актуальність події оскільки, семінар об’єднав науковців НАСОА та практиків ДФС України.

Розпочала науково-практичний семінар завідувач кафедри обліку та оподаткування д.пед.н., професор Теловата М.Т., яка привітала присутніх, представила гостей заходу.

Серед запрошених лекторів були: заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Пруднікова Е.М.; начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у м. Києві Халіцька О.М., Заслужений економіст України, д.е.н., професор, професор кафедри обліку та оподаткування Пархоменко В.М.

Під час заходу обговорювалися питання історії податкової системи, започаткованої ще за часів Київської Русі (IX-XIIIcт.); становлення та розвиток податкової системи України (1991-2001рр.); структури управління, основні завдання, функції ДФС України, щодо оподаткування суб’єктів малого бізнесу, дослідження податкової системи та її впливу на діяльність підприємств, а також перспективи місцевого оподаткування в Україні.

Науково-практичний семінар викликав жваве обговорення ключових аспектів досліджень професорсько-викладацьким складом кафедри та запрошеними гостями, отримав позитивні відгуки присутніх.