Участь викладачів академії у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Вже традиційно третій рік поспіль завідувач відділення заочного та дистанційного навчання к. ф.-м.н. Дериглазов Л. В., завідувач сектору дистанційного навчання к.п.н. Перхун Л. П., заступник завідувача сектору дистанційного навчання к.т.н. Товмаченко Н. М. беруть участь у Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року відбулася 25 квітня 2018 року у м. Київ.

Тематика конференції охоплювала основні організаційні, технічні, технологічні, дидактичні, методичні питання використання LMS Moodle у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах, в системі підготовки і підвищення кваліфікації працівників у процесі неперервного навчання.

Викладачами нашої Академії разом з колегою з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Кухаренком В.М. була представлена доповідь «Статистичні методи аналізу результатів тестового контролю знань», яка висвітлила результати спільної роботи у напрямку вдосконалення дистанційних курсів та їх окремих складових.

Конференція сприяла налагодженню й зміцненню співробітництва між розробниками, науково-педагогічними, педагогічними працівниками в сфері використання й вдосконалення Moodle; обміну позитивним досвідом; обговоренню і спільному пошуку вирішення проблем, пов’язаних з упровадженням дистанційного навчання в загальноосвітні, вищі навчальні заклади, в інститути післядипломної освіти.