Круглий стіл «Інноваційні підходи до викладання англійської мови у ВНЗ»

16 травня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулось засідання круглого столу на тему «Інноваційні підходи до викладання англійської мови у ВНЗ», що був організований кафедрою іноземних мов.

Викладачі представили доповіді та презентації про сучасні підходи до навчання іноземної мови в умовах реформування системи вищої освіти.

Особливу увагу приділено використанню нових засобів, обговоренню форм та методів, які впроваджують викладачі кафедри іноземних мов на заняттях, щоб зробити навчання цікавим та стимулювати студентів до самонавчання, навчити їх критично й креативно мислити, вміти співпрацювати з представниками різних культур.

Це особливо важливо, оскільки НАСОА є членом програми Європейського Союзу Еразмус+, інтенсивно розвиває міжнародні зв’язки, співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Грузії, Болгарії, Угорщини, Білорусії.

Щиро вдячні всім учасникам круглого столу за змістовні виступи, конструктивні пропозиції та плідну дискусію.