Викладачі академії – учасники всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку»

Викладачі академії – учасники всеукраїнської  науково-практичної конференції «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку»

Доцент кафедри економічної кібернетики та математичних методів Семяновський В.М. і доцент кафедри аудиту Шульга С.В. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку», яка відбулася 25 травня 2018 р. на базі Національної академії державного управління при президентові України.

Учасниками обговорювались питання публічної політики в Україні та її інституціональні практики, публічне управління економічними процесами, реформування публічної влади на місцевому рівні, цифровізація публічного врядування, професіоналізація публічної служби в контексті сучасних викликів та реформ, методична допомога регіональним та галузевим закладам підвищення кваліфікації.