Флеш-моб «Вишиванка, мов долі моєї світ»

Україно, носи вишиванку,
В будні і свята носи.
Бо ніде не знайдеш більше в світі
Неповторної диво краси!

Сьогодні у студентів та викладачів НАСОА свято!

Свято – незвичайне. Це свято вишиванки. Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. Цей день не передбачає особливої помпезності, хоча має надзвичайно глибокий контекст.

17 травня 2018 року на подвір’ї Академії відбувся флеш-моб «Вишиванка, мов долі моєї цвіт». Студенти читали вірші та співали пісні про вишиванки. Найактивнішими були Майструк Юля, Молодько Віталій – студенти академії, Ткач Вікторія та Ільницький В’ячеслав – студенти коледжу.

Українська вишивка для нас не просто одяг чи витвір мистецтва – це «молитва без слів», тому вишита сорочка давно стала оберегом краси, здоров’я, щасливої долі та любові. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.

Вишиванка рідна, ну хіба не диво?
В ній ходити модно, стильно і красиво.
Це мистецький витвір, це краса і казка,
В ній душі наснага, материнська ласка.
Вишиванка наша, ну хіба ж не диво?
В вишиванці завжди модно і красиво…