Відбувся круглий стіл «Нобелівські читання 2015»

Кафедра фундаментальних економічних дисциплін НАСОА разом із студентським економічним товариством «Golden Capital» 27 жовтня 2015 року провели круглий стіл з нагоди чергового присудження однієї з найпрестижніших міжнародних премій – Нобелівської.

У роботі круглого столу були висвітлені питання, які охопили всю сферу Нобелівських вручень – від історії виникнення до сьогоднішнього часу.
Учасниками круглого столу були як студенти, так і викладачі Академії. Щодо історії виникнення та методики присудження Нобелівських премій виступив професор Володимир Олександрович Шевчук та студенти Володимир Шибецький, Ольга Уманець, Яна Дробченко.

Цікаві факти щодо нобелівських лауреатів висвітлив професор Володимир Павлович Пантелеєв. Студенти Тигран Макян, Оксана Півньова, Наталія Колісецька та Інна Кравчук із задоволенням продовжили обговорення теми.

Лауреатам Нобелівської премії з фізики, медицини та літератури було також приділено багато уваги. Професор Федір Васильович Моцний, науковий співробітник Юрій Олександрович Бутко та студенти Анастасія Кулай, Ольга Старинець, Надія Зданавічуте достойно висловилися щодо преміантів вищезазначених галузей.

Усіх присутніх зацікавила так звана «Шнобелівська премія». З питання того, курйоз це чи наука, на засіданні круглого столу виступила студентка Алла Чорноус.

Учасники круглого столу зачепили найактуальніші питання цієї сфери, розгорнуто доповідали по кожній темі та активно дискутували щодо висловлених думок.