Звіт про проведення змагань з волейболу серед студентів НАСОА

Звіт про проведення змагань з волейболу серед студентів  НАСОА

Змагання з волейболу проходили 31 жовтня 2017 року серед факультетів академії у великому спортивному залі НАСОА.

Суддівство: головний суддя: ст. викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін (секції фізичного виховання) Линник А. М., суддя – ст. викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін (секції фізичного виховання) Гуляєв А. М.

Секретар змагань: методист кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін (секції фізичного виховання) – Новіков В. О. Судді в полі: ст. викладач Гуляєв А. М. та ст. викладач Линник А. М.

Участь у змаганнях брали студенти Фінансово-економічного та Обліково-статистичного факультетів.

Незважаючи на шалену підтримку вболівальників, команда економістів так і не змогла показати своєї найкращої гри. В її грі була помітна певна тривога і незлагодженість у діях: як результат – останнє місце у змаганні.

Варто відзначити команду фінансистів, які вирвали перемогу завдяки гарно обраній стратегії на гру.

Переможці змагань з волейболу серед чоловічих команд розмістились таким чином:

1. місце – команда Фінансово-економічного факультету.
  2. місце – команда Обліково-статистичного факультету.