30.11.2021 кафедрою економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності було організовано та проведено методичний семінар на тему «Методологічні аспекти удосконалення системи управління національною економікою в умовах пандемії».

Семінар проходив у формі дискусії. Тон її проведення задала доцент кафедри Залюбовська Світлана Сергіївна, презентувавши результати досліджень впливу Covid-19 та карантинних обмежень на світову економіку, як в умовах сьогодення так і в прогнозному періоді.
Активну участь в дискусії взяли члени наукового студентського гуртка «Підкорювачі наукових вершин».