fbpx

IX студентська наукова конференція «The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication»

3 червня 2022 року відбулася IX англомовна студентська наукова конференція «The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication», організована кафедрою іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту в онлайн форматі.

У конференції взяли участь студенти І-ІІ курсів обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів. Учасники конференції представили змістовні та інформативні доповіді-презентації, продемонстрували володіння мовним і професійним матеріалом, навички спілкування з аудиторією та вміння дискутувати. Модератором конференції виступила старший викладач кафедри іноземних мов Ірина Валеріївна Стогній.

Під час конференції з доповідями виступили студенти Анастасія Іванова та Тимур Заярний (тема доповіді: «Time Management», науковий керівник – О. Загородня), Софія Волошина (тема доповіді: «The Refugee’s Life in Germany», науковий керівник – О. Загородня), Ілля Крячко та Меланія Хандашко (тема доповіді: «Social Engineering», науковий керівник – О. Загородня); Рената Ілуца (тема доповіді: «Cryptocurrency Trading», науковий керівник – Т. Погорєлова), Тетяна Рояка (тема доповіді: «Advertising Standards», науковий керівник – Т. Погорєлова); Єлизавета Сторожко та Лариса Яцентюк (тема доповіді: «Counterfeit Money», науковий керівник – І. Стогній), Марія Гузенко та Юліана Петрів (тема доповіді: «The Most Beautiful Money in the World», науковий керівник – І. Стогній), Аліна Маркітан (тема доповіді: «How Much Do They Earn on Harry Potter», науковий керівник – І. Стогній).

Із заключним словом до учасників конференції звернулися завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент Марина Миколаївна Горюнова та декан фінансово-економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Вікторія Вікторівна Пархоменко, а також викладачі кафедри іноземних мов – кандидат філологічних наук, доцент Ольга Феліксівна Загородня та старший викладач кафедри іноземних мов Тетяна Феодосіївна Погорєлова.

Дякуємо всім учасникам конференції за змістовні доповіді та конструктивний дискурс! Бажаємо творчої наснаги і нових наукових звершень!