Розвиток фізичної культури та спорту на кафедрі фізичного виховання

В академії велика увага приділяється здоров’язбереженню та розвитку фізичної культури та спорту, як серед студентської молоді так і професорсько-викладацького складу. Збірні команди академії з різних видів спорту приймають участь у змаганнях на першість міста, в Універсіаді Київщини, України та міжнародних змаганнях. Згідно розпорядження Шевченківської районної ради відділу в справах сім’ї, молоді та спорту міста Києва, збірна команди академії серед студентської молоді прийняла активну участь у спортивних змаганнях серед ВНЗ м. Києва та посіла почесне І місце з ігрового багатоборства. Перемігши наступні команди, а саме: КНЕУ, Національний медичний інститут ім. Богомольця, НПУ ім. М. П. Драгоманова., НУ ім. Т. Г. Шевченка, а також приймала участь серед вище перерахованих команд з наступних видів спорту, а саме: волейболу (ІІ місце), настільного тенісу, футболу (ІІ місце), перетягування канату (І місце) та інше.

Щодо, професорсько-викладацького складу академії. Колеги прийняли активну участь серед державних установ м. Києва і зайняли ІІ-гі місця з волейболу та настільного тенісу.

Прославив нашу академію, студент ІІІ курсу факультету «Облік та аудит» Завізіон Олександр, який на Чемпіонаті м. Києва з кікбоксингу зайняв почесне ІІІ місце, на чемпіонаті України в м. Харкові зайняв ІІ місце з кікбоксингу. Студент ІV курсу «Економіко-статистичного факультету» Давид Амбарян зайняв ІІІ місце з греко-римської боротьби на чемпіонаті України.

Кожного року на травневі свята організовується та проводиться турпохід по краєвидам АР Криму. Де студенти академії вдосконалюють свої практичні та теоретичні знання. А в самій академії ведеться гурток туризму під керівництвом ст. вик. Гуляєва А. М.. Після повернення із походу студенти діляться своїми враженнями від побаченого та отримують фізичне і емоційне задоволення, стають більш загартованіші після десятків пройдених кілометрів заздалегідь підготовленим маршрутом.

Кафедрою проводиться традиційна Спартакіада серед 4-х збірних команд факультетів з 7 видів спорту: амрестлінгу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок, міні-футболу та першість серед поверхів гуртожитків з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу та шахів.

Планується, систематично проводити Спартакіаду серед студентів перших курсів, осінній та весняний легкоатлетичний кроси, проведення спортивно-масових заходів, спільними зусиллями кафедри, проведено низку спортивно-масових та оздоровчих заходів. На кафедрі велика увага приділяється наочній агітації, оновлені стенди спортивно-масової роботи з фізичного вдосконалення.

Кафедра фізичного виховання приймає активну участь у підготовці спортивних і оздоровчих заходах, які проводяться в академії та за її межами.

Завдяки керівництву академії в особі Ректора, сьогодні проводиться капітальний ремонт спортивних споруд та допоміжних приміщень, для проведення спортивно-масової, навчально-виховної та здоров’язберігаючої діяльності академії.