Кафедра фізичного виховання

Фото: Загальне фото співробітників кафедри фізичного виховання.Історія кафедри фізичного виховання та спорту багата на спортивні досягнення. За досить не великий період існування кафедри, викладачами та тренерами з числа студентів академії підготовлені чемпіони та призери різних рівнів як України так і Європи.

Викладачами кафедри проводиться значна робота з факультетами академії, направлена на пропаганду здорового способу життя та виявлення талановитої молоді, яка прагне під керівництвом досвідчених тренерів кафедри підвищити свої спортивні досягнення.

Положення про кафедру фізичного виховання.

Завідувач кафедри

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 80, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 486-31-85
e-mail: kaf_fizo@nasoa.edu.ua, sportnasoa@ukr.net

Враховуючи інтерес студентів до конкретно обраного виду спортивної спеціалізації, на кафедрі працюють спортивні відділення з видів спорту (футбол, міні-футбол, легка атлетика, волейбол, баскетбол, армспорт, гирьовий спорт, бадмінтон, туристично-краєзнавча та ін.), що створює кращі умови для засвоєння навчальної програми.

З найбільш здібних студентів формуються збірні команди з видів спорту, які представляють академію на міському, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Це збірні команди з футболу та міні-футболу, волейболу (чоловіча та жіноча), баскетболу (чоловіча та жіноча), настільного тенісу, легкої атлетики, армспорту, гирьового спорту, боксу, спортивного орієнтування, шахів та шашок.