Кафедра іноземних мов

Групове фото відсутнє.Історія кафедри сучасних європейських мов починається з 2000 року. До 2005 року кафедра мала назву – кафедра іноземних мов. До грудня 2012 року її очолювала доцент Стрельнікова Лідія Григорівна.

З 2 січня 2013 року кафедру сучасних європейських мов очолює кандидат філологічних наук Горюнова Марина Миколаївна.

Завідувач кафедри

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 204, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 486-36-51
e-mail: kaf_sim@nasoa.edu.ua

Викладачі кафедри проводять лекції, практичні, залікові та екзаменаційні заняття у бакалаврів на фінансовому, економіко-статистичному факультетах, факультеті обліку та аудиту, відділенні заочного та дистанційного навчання, а також у магістрів на економіко-статистичному факультеті з таких дисциплін:

  • англійська мова (за проф. спрямуванням);
  • ділова англійська мова;
  • німецька мова (за проф. спрямуванням);
  • ділова німецька мова;
  • українська мова (за проф. спрямуванням);
  • документознавство.

Канд. філол. наук, доцент Горюнова М.М. та канд. філол. наук, доцент Олександрова Г.М. викладають спецкурс для аспірантів. Крім того, викладачами кафедри організовано інтенсивний курс для вивчення англійської мови. Викладачі української мови Варавкіна З.Д. та Яковенко О.Д. проводять заняття на підготовчих курсах за програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

Викладачі кафедри співпрацюють з існуючими в Україні філіями таких установ: Linguist, Pearson Office, Hueber Verlag, Міжнародний дім (мовна школа), Центр іноземних мов «ТСП», відвідують науково-практичні семінари та презентації, використовуючи навчально-методичну літературу зазначених закладів у процесі освітньої діяльності.