Кафедра економіки та підприємництва

Фото: Загальне фото співробітників кафедри економіки підприємств.Кафедра економіки підприємств починає свою історію з 1986 року. З 12 грудня 1986 року під назвою «Кафедра суспільних наук, планування і управління» вона була структурною одиницею Українського філіалу Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації Держкомстату СРСР. Сучасну назву кафедра економіки підприємств отримала з 01.09.2000 року.

Кафедру очолює доктор економічних наук, професор Попова Валентина Вікторівна, яка є автором більше 160 наукових праць та трьох одноосібних монографій.

Завідувач кафедри

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 98 (6 поверх), вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 486-98-28
e-mail: kaf_ep@nasoa.edu.ua

Співробітники кафедри економіки підприємств здійснили значний обсяг наукових досліджень і опублікували понад 250 наукових праць. Розроблені висновки, пропозиції науковців кафедри впроваджені у виробництво і використовуються керівниками та спеціалістами підприємств різних секторів економіки України.

Викладачі беруть активну участь у міжнародних конференціях, круглих столах щодо сфери діяльності кафедри. Викладачами кафедри проводяться фундаментальні та прикладні наукові дослідження у сфері маркетингу, менеджменту, економіки підприємств, макроекономіки, статистики тощо, які дозволяють найбільш активно надавати студентам новітні знання та залучати їх до використання, що проходять апробацію в різних галузях економіки.