Кращі випускники

Бурдіна Олександра Валеріївна

Випуск 2014 року. Вступила на перший курс в 2009 році за напрямом підготовки менеджмент, закінчила навчання в 2014 році, отримала ступінь магістра та диплом з відзнакою.
 За час навчання приймала активну участь в житті академії, була учасницею студентської програми з проходження двотижневої практики в Польщі. На даний момент активно розвиває власну справу, є власницею інтернет-магазину з продажу прикрас ручної роботи, майстер з декору дизайнерського одягу.

Гевель Віктор Якович

Випуск 2008 р., група ЕК (03.03) – отримав диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2007/2008 н.р. з напряму «Кількісні методи в економіці». Кілька років працював асистентом кафедри економічної кібернетики НАСОА

Головінова Наталія Юріївна

Випуск 2012 р., група МЗЕД-6 (07.07) – у 2011 р отримала стипендію «Київського міського голови» за успіхи у навчанні та громадську активність.

Кондря Галина Володимирівна

Випуск 2008 р., група ПС (03.05), отримала грамоту за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування в Шевченківському районі м. Києва та з нагоди відзначення Дня студента. У 2008 р. нагороджена Президією НАН України, академіком Б.Є.Патоном за наукову роботу «Комплексна статистична оцінка транспортної галузі України». Після навчання в аспірантуре у 2013 р. Кондря (Голубова) Г. В. успішно захистила дисертацію за здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.10 «Статистика» на тему «Статистичне вивчення транзиту вантажів в Україні». Зараз кандидат економічних наук, Кондря (Голубова) Галина Володимирівна працює доцентом кафедри статистики.

Котик Олена Олександрівна

Випуск 2012 р., група ЕК (07.03), отримала диплом за участь у Загальноосвітній програмі «Юні таланти Україна ХХІ століття» у номінації «Талановитий хореограф».

Пінчук Олег Володимирович

Випуск 2008 р., група ЕК (03.03) – отримав диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2007/2008 н.р. з напряму «Кількісні методи в економіці».

Тудихата Алла Юріївна

Випуск 2012 р., група ЕК- 6 (07.03) – отримала перемогу у Конкурсі – 2011/12 Стипендіальної програми «Завтра.ua» Фонду Віктора Пінчука з найкращою конкурсною роботою за науковим напрямом «Економіка та менеджмент», брала участь у Всеукраїнській олімпіаді з економічної кібернетики, 2010 та 2011 році отримала стипендію «Київського міського голови» за успіхи у навчанні та громадську активність, проходила практику у Науково-учбовому центрі прикладної інформатики НАН України, навчалася у Канадській школі англійської мови для іноземців – GEOS LanguagesPlus – Ottawa, Canada, стала автором посібника «Економіко-математичне моделювання: теорія і практика» та співавтором підручника «Готуємося до вступних випробувань з математики в міжнародну магістратуру за спеціалізацією «Економічна кібернетика» / Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України. – Київ. Зараз навчається в CERGE-EI при Ка́рловому університеті — найстаршому університеті Чехії (заснований у 1348 році) у місті Прага.

Холбутаєва Людмила Мадамінжанівна

Випуск 2010 р., група ПС-6 (05.05) – отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2007/2008 н.р. з напряму «Кількісні методи в економіці».