Захист дисертації Хазана Павла Вікторовича

Тривалість: -
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА., м. Київ, 04107

О 12 годині відбудеться захист дисертації Хазана Павла Вікторовича на тему «Статистичне оцінювання розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні», спеціальність 08.00.10 – статистика.

• Захист відбудеться на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Національній академії статистики, обліку та аудиту.
  • Робота виконана у Національній академії статистики, обліку та аудиту, м. Київ.
  • Автореферат.
  • Дисертація.
  • Відгуки: Кулинич Р.О., Кобилинська Т.В.

Науковий керівник

• Доктор економічних наук, професор Єлісєєва Оксана Костянтинівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, завідувач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Кулинич Роман Омелянович, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій.
  • Доктор економічних наук Кобилинська Тетяна Василівна, Головне управління статистики у Житомирській області, заступник начальника управління, начальник відділу.