Запрошуємо студентів та випускників у офіс PwC на зустріч із провідними фахівцями!

Тривалість: -
Місце проведення: вул. Жилянська, 75, Київ, PwC Україна, Україна, 01032

Мрієш стати консультантом?

Хочеш працювати у міжнародному середовищі та мати змогу застосовувати свою еспертизу не лише в Україні, а й поза її межами?

Захоплює перспектива працювати з клієнтами – провідними українськими та міжнародним компаніями, що входять до списку Fortune 500?

Саме для тебе ми вирішили організувати відкриту зустріч з представниками відділу з надання консультаційних послуг у сфері оподаткування (Tax Consulting)!

Ти зможеш:

• познайомитися з проектами, над якими працюють консультанти PwC у напрямках Corporate Profit Tax, Transfer Pricing та VAT;
  • дізнатися, як студенту/випукнику побудувати успішну кар’єру у сфері консалтингу;
  • перевірити свої теоретичні знання та навички, розв’язуючи кейси від старших консультантів PwC;
  • отримати запрошення на співбесіду за результатами презентованих розв’язків кейсу;
  • поспілкуватися з іншими учасниками за чашкою ароматної кави на терасі 10 поверху, з якої відкривається захоплюючий вид на місто Київ.

Коли? 22 червня (п’ятниця) о 14:00
Де? Київський офіс PwC Україна (вул. Жилянська, 75)

Участь безкоштовна! Реєстрація обов’язкова!

Які вакансії ти зможеш обговорити з представниками відділу HR та старшими консультантами?

Залишилися питання? Телефонуй: +380 (44) 354-04-04. Кодове слово: РЕКРУТМЕНТ