Вибори ректора 2015

Оголошення про вибори ректора на сайті Державної служби статистики України

Фото: Оголошення про вибори ректора на сайті Державної служби статистики України.

Склад оргкомітету з проведення виборів ректора НАСОА

Фото: Склад оргкомітету з проведення виборів ректора НАСОА.

Склад виборчої комісії з проведення виборів ректора НАСОA

Фото: Склад виборчої комісії з проведення виборів ректора НАСОA.

Положення про порядок проведення виборів ректора НАСОА

Положення про оргкомітет з проведення виборів ректора НАСОА

Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора НАСОА

Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників

Положення про порядок обрання представників з числа студентів

Порядок організації роботи спостерігачів

Державна служба статистики «Про проведення виборів ректора НАСОА»

Фото: Державна служба статистики «Про проведення виборів ректора НАСОА».

Передвиборча програма кандидата на посаду ректора Національної академії статистики, обліку та аудиту Осауленка Олександра Григоровича

«П’ять першочергових кроків у майбутнє Академії»

У ці непрості для нашої країни часи, у разі отримання довіри від колективу Академії, вважаю своїми першочерговими завданнями:

  1. Забезпечити збереження та подальший розвиток Академії як провідного Національного вищого навчального закладу економічного спрямування. Академія є втіленням багаторічної наполегливої та цілеспрямованої праці як її керівництва, так і всього колективу. Зараз надбання минулого необхідно трансформувати у переваги майбутнього, виходячи із вимог Закону України «Про вищу освіту».
  2. Зберегти науково-педагогічні кадри та весь трудовий колектив Академії. Всебічно сприяти професійному зростанню молодих педагогів та вчених, створювати їм умови для інтеграції у світову викладацьку та наукову спільноту. У той же час, максимально використовувати науково-педагогічний потенціал заслужених та досвідчених старших колег, переймати їх професійний досвід.
  3. Досягти стабільного фінансового стану Академії. Суттєво підвищити рівень профорієнтаційної роботи з метою збільшення контингенту студентів, активно залучати до навчання в Академії іноземних студентів, брати участь в освітніх програмах ООН та ЄС, здобувати міжнародні гранти. Це дасть можливість забезпечити подальший розвиток матеріально-технічної та соціально-побутової бази, підвищити рівень оплати праці викладачів та персоналу Академії.
  4. Зосередити увагу на підвищені якості навчання в Академії. Академія повинна стати сучасним навчальним закладом із високим рівнем наукового забезпечення навчального процесу, інтегруватися у міжнародну науково-дослідницьку спільноту з метою досягнення максимально повної відповідності європейським освітнім стандартам.
  5. Забезпечити сучасні умови для навчання студентів. Досягнути міжнародного визнання дипломів Академії, налагодити стажування кращих студентів за кордоном, обмін студентами з провідними вищими навчальними закладами ЄС. Розвивати студентське самоврядування, створювати належні умови для занять спортом та культурного відпочинку. Підвищити конкурентоспроможність випускників на національному та міжнародному ринках праці.

Оголошення про вибори ректора

Фото: Оголошення про вибори ректора.

Результати виборів ректора

Наказ на призначення ректора

Наказ на призначення ректора (в *.pdf)