Щоденні Архіви: 05.06.2018

Участь викладачів академії у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Вже традиційно третій рік поспіль завідувач відділення заочного та дистанційного навчання к. ф.-м.н. Дериглазов Л. В., завідувач сектору дистанційного навчання к.п.н. Перхун Л. П., заступник завідувача сектору дистанційного навчання к.т.н. Товмаченко Н. М. беруть участь у Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року відбулася 25 квітня 2018 року у м. Київ. Тематика конференції охоплювала основні організаційні, технічні, технологічні, дидактичні, методичні питання використання LMS Moodle у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах, в системі підготовки і підвищення кваліфікації працівників у процесі неперервного навчання. Викладачами нашої Академії разом з колегою з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Кухаренком В.М. була представлена доповідь «Статистичні методи […]

Викладачі академії – учасники всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку»

Викладачі академії – учасники всеукраїнської  науково-практичної конференції «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку»

Доцент кафедри економічної кібернетики та математичних методів Семяновський В.М. і доцент кафедри аудиту Шульга С.В. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку», яка відбулася 25 травня 2018 р. на базі Національної академії державного управління при президентові України. Учасниками обговорювались питання публічної політики в Україні та її інституціональні практики, публічне управління економічними процесами, реформування публічної влади на місцевому рівні, цифровізація публічного врядування, професіоналізація публічної служби в контексті сучасних викликів та реформ, методична допомога регіональним та галузевим закладам підвищення кваліфікації.